Bonas İçin USB Disket Sürücü

18 Eylül 2016 ile Admin

Çorap üretimi kısaca şöyle gerçekleşir; Çorap ustaları deseni hazırlar deseni çorap makinelerine yükler ve bir örnek çorap çıkarırlar. Bir çorap lastik, konç, topuk, taban ve burun kısımlarından oluşur. Usta bu kısımların istenilen ölçüde olmasına dikkat eder. Bu istenilen ölçüler sağlandıktan sonra çorabın burnunun dikildiği bölüm olan rosso bölümüne gelir ve burada burnu dikilir.

Seri-ilan-Resim_91252_1  Burnu dikilen çoraplar ütülemek üzere çorapların ütülendiği bölüm olan formahane bölümüne sevk edilir. Burada çoraplar ütülenir, eşlenir, etiketlenir, poşetlenir ve koliyle müşteriye sevk edilecek hale getirilir.

Türkiye’de çok sayıda çorap üreticisi ve çorap atölyesi bulunmaktadır. Yüzlerce binlerce makineden oluşan bu atölyeler alın teri ile çalışan değerli emekçilerimizin kontrolünde gün boyunca çorap üretmektedir. Fakat zamanın hızla ilerlemesi özellikle birbirinden farklı çorap desenlerinin olması makinelere desen yükleme ve alma noktasında disket kullanan bir çok kullanıcıyı zor durumda bırakmakta işlerini aksatmakta hatta makineyi çalışılamaz hale getirmektedir. İşte bu zorlukların önüne geçmek adına çorap makinelerindeki disket sürücüleri USB Disket Sürücü ile değiştirerek disket ve hatalarıyla uğraşmak yerine daha uzun ömürlü USB Flash Bellek ile çalışma imkanı sunmaktayız. Usb disket sürücü

Şimdi siz de bu teknolojiden geri kalmamak için Hemen Bizi Arayın ve USB Flash bellek ile tezgah işlerini yapan yüzlerce okuma kullanıcısından geri kalmayın.

Ayrıca Bilgisayar ve Laptoplarınızdan desen yüklemek adına Taşınabilir Disket Sürücü kullanabilir. Bilgisayara USB kablosu aracılığı ile bağlayarak istenilmeyen zamanlarda çıkartılabilir. Böylelikle disket sürücü yeri olmayan bilgisayar ve laptoplarda da bu teknolojiyi kullanabilir desenlerinizi herhangi bir yerde yükleyip, yedekleyebilirsiniz. Şimdi siz de bu teknoloji Taşınabilir Disket Sürücü almak için de buraya tıklayın.

Şimdi siz değerli kullanıcılarımıza USB Disket Sürücülerde kullanmak üzere hazır FAT12 formatlı üzerinde herhangi bir işlem yapmaya gerek duymaksızın kullanabileceğiniz USB Flash Bellek satışımız mevcut olup buraya tıklayarak bu ürünü sipariş edebilirsiniz.


Bize Yazın