Haas USB Disket Sürücü

27 Haziran 2016 ile Admin

Haas dik işleme merkezi, OSP10 NC kontrol ünitesi ile ISO programlama standartlarında programlanır. Altı eksene kadar eksen desteği, işmili en yüksek devir sayısı 12000 dev/dak , G0 ile eksenlerin en yüksek ilerleme hızı 15000 mm/dak’dır. Takım tutucusu BT-50 ve yirmi takımlık magazini bulunur. İş mili içinden su atma, talaş yıkama, yağ sisi, iş mili nozuldan ve iş mili içinden hava üfleme özellikleri vardır. Haas tezgâhların diğer tezgâhlara göre en belirgin farklarından biri, tezgâh ilk açılışında referans almaya gerek olmamasıdır.


Elektronik kontrollere sahip Haas Cnc makineleri, teknolojinin hızla gelişmesine karşın zamanın gerisinde kalan disket sürücü kullanıyor olması haas kullanıcılarını zor durumda bırakmaktadır. USB Disket Sürücü olarak haas cnc tezgâhlarının disket sürücülerini USB flash bellekle çalışan USB Disket Sürücü ile değiştirerek kullanıcıları bu zor ve zahmetli durumdan kurtarmaktadır. Sıklıkla Haas cnc’lerinin bir çok modellerindeki disket sürücüleri USB Disket Sürücü olarak değiştirilebilmektedir. _DSC0016

Şimdi siz de bu teknolojiden geri kalmamak için Hemen Bizi Arayınve USB Flash bellek ile tezgah işlerini yapan yüzlerce okuma kullanıcısından geri kalmayın.

Ayrıca Bilgisayar ve Laptoplarınızdan desen yüklemek adına Taşınabilir Disket Sürücü kullanabilir. Bilgisayara USB kablosu aracılığı ile bağlayarak istenilmeyen zamanlarda çıkartılabilir. Böylelikle disket sürücü yeri olmayan bilgisayar ve laptoplarda da bu teknolojiyi kullanabilir desenlerinizi herhangi bir yerde yükleyip, yedekleyebilirsiniz. Şimdi siz de bu teknoloji Taşınabilir Disket Sürücü almak için de buraya tıklayın.

Şimdi siz değerli kullanıcılarımıza USB Disket Sürücülerde kullanmak üzere hazır FAT12 formatlı üzerinde herhangi bir işlem yapmaya gerek duymaksızın kullanabileceğiniz USB Flash Bellek satışımız mevcut olup buraya tıklayarak bu ürünü sipariş edebilirsiniz.


Bize Yazın