USB Disket Sürücü Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük USB Disket Sürücü marketi olan disketsurucu.com 2009 yılından beri Türkiye’de 1000’den fazla, Avrupa, Amerika ve Asya olmak üzere 100’e yakın müşterisinin referansı ile bu büyüklüğünü tescil etmiştir.

Disketlerin artık üretilmemesi, zor bulunması ve maliyetlerinin yüksek olması kullanımını zorlaştırmıştır. Sürekli bozularak ihtiyaç sahiplerine ek maliyetler çıkartması neticesiyle, Cnc makinaları, Tekstil Nakış Makinaları, Müzik aletleri ve diğer tüm disketle çalışan sistemleri USB Disket Sürücü ile tanıştırarak işletme sahiplerine bir ışık olan şirketimiz, her geçen gün büyüyen yapısıyla kalite hizmetlerini arttırmaktadır.

Çözüm odaklı çalışma prensibi ile müşterilerinin isteklerini yerine getirerek %100 müşteri memnuniyeti kazanmasıyla beraber, koşulsuz iade seçeneği ile müşterilerinin gönlünde taht kurmuştur.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.


MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

disketsurucu.com