Müzik Aletleri için USB Disket Sürücü

Nasıl Çalışır?

Gelişmiş ve yüksek işlemcili USB Disket Sürücü içeriğinde barındırdığı teknoloji sayesinde takılı olduğu makine, bilgisayar veya diğer cihazlarda “Disket Sürücü” olarak gözükür. Disket boyutunda bölünmüş hafızası ile sanki disket takılmış gibi davranır ve makinenin çok daha hızlı dosya transferi yapmasına olanak sağlar.

Nasıl Kullanılır?

USB Disket Sürücü, makinenizde bulunan disket sürücünün yerine %100 uyum sağlayarak aynı vida ve kabloları kullanarak takılır.
Üzerinde disket sayısını gösteren dijital gösterge, iki adet disketler arasında gezinmenizi sağlayan butonlar, gösterge ışığı ve USB girişi mevcuttur.

USB Disket sürücü iki tip ve otuzdan fazla modele sahiptir. Bu tiplerden birincisi Makineye bağlanan Ana okuyucu, diğeri ise bilgisayar veya dizüstüne bağlanan taşınabilir yazıcı USB Diske sürücüdür.

Taşınabilir USB Disket Sürücü USB kablosu ile bilgisayara bağlanır ve gerçek Disket Sürücü (A:\) olarak gözükür.

Dosya transferini yapmak, diskete dosya aktarmak ile aynıdır. Kopyalan dosyalar taşınabilir USB Disket Sürücü (TUDS) üzerinden USB Flash belleğe yazılır. Bir adet Flash belleğe 1000 adet diskete kadar dolum işlemi yapılabilir.

Dosyalar ile doldurulan USB Flash Bellek makinede takılan USB Disket Sürücü’ye takılıp, disket okuma işlemi yapılarak dosyaları makine üzerinde kullanılabilir.

AVANTAJLARI

• Uzun ömürlüdür.
• Ek bir mühendislik ihtiyacı duymaz
• Yazılım veya değişiklik gerektirmez
• USB Teknolojisi kullanır. Daha hızlıdır.
• USB Flash bellekler her yerde bulunur.
• Moderndir. Makinenin değerini arttırır.
• Zaman tasarrufunu sağlayarak iş yükünü azaltır.


Bazı Uyumlu Markalar

Ve Daha Fazlası

Listede olmayan markalar için iletişime geçin.


Bize Yazın