Staubli USB Disket Sürücü

26 Haziran 2016 ile Admin

Staubli Jakarlı dokuma makineleri dünyası, son derece zengin ve ilgi çekicidir. Bu güvenilir ve çok amaçlı makineler ile dünyanın dört bir yanından sayısız dokuma fabrikası, yenilikçi, yüksek kaliteli kumaşlar üretmektedir. Bu makineler, en ince ipeklerden, en karmaşık teknik kumaşlara ve en özgün dekoratif kumaşlara kadar üretimin her alanında kullanılmaktadır.


1400911_e938ed8193115e3ec5c955a9cd9859ae

Elektronik kontrollere sahip Staubli Jakarlı dokuma makineleri, teknolojinin hızla gelişmesine karşın zamanın gerisinde kalan disket sürücü kullanıyor olması staubli kullanıcılarını zor duruumda bırakmaktadır. USB Disket Sürücü olarak staubli jakar dokuma tezgahlarının disket sürücülerini usb flash bellekte çalışan USB Disket Sürücü ile değiştirerek kullanıcıları u zor ve zahmetli durumdan kurtarmaktadır. Sıklıkla Staubli Jc5 ve Staubli JC4 modellerinde disket sürücülerini USB Disket Sürücü olarak değiştirilebilmektedir.

Usb disket sürücüŞimdi siz de bu teknolojiden geri kalmamak için Hemen Bizi Arayın ve USB Flash bellek ile dokuma işlerini yapan yüzlerce staubli kullanıcısından geri kalmayın.

Ayrıca Bilgisayar ve Laptoplarınızdan desen yüklemek adına Taşınabilir Disket Sürücü kullanabilir. Bilgisayara USB kablosu aracılığı ile bağlayarak istenilmeyen zamanlarda çıkartılabilir. Böylelikle disket sürücü yeri olmayan bilgisayar ve laptoplarda da bu teknolojiyi kullanabilir desenlerinizi herhangi bir yerde yükleyip, yedekleyebilirsiniz. Şimdi siz de bu teknoloji Taşınabilir Disket Sürücü almak için de buraya tıklayın.

Şimdi siz değerli kullanıcılarımıza USB Disket Sürücülerde kullanmak üzere hazır FAT12 formatlı üzerinde herhangi bir işlem yapmaya gerek duymaksızın kullanabileceğiniz USB Flash Bellek satışımız mevcut olup buraya tıklayarak bu ürünü sipariş edebilirsiniz.


Bize Yazın